Hrvati u Spanjolskoj, Croatas en España, koliko nas ima?

Croacia Foro de Croacia Hrvati u Španjolskoj, Croatas en España Hrvati u Spanjolskoj, Croatas en España, koliko nas ima?

Este debate contiene 160 respuestas, tiene 52 mensajes y lo actualizó  Valentina hace 1 mes, 2 semanas.

Viendo 15 publicaciones - del 1 al 15 (de un total de 161)

• Autor
    Publicaciones
    Imagen de perfil de admin
    admin
    Participante

Pozdrav svima!
    Zovem se Mario. U Spanjolskoj zivim 10 godina. 8 u Madridu i trenutacno, stjecajem okolnosti, u Malagi
    Pazim i mazim ovu web stranicu od 2005-e godine i bilo bi mi drago da na ovom forumu okupim Hrvate koji zive u Spanjolskoj.
    Kako Vam je dovoljan samo nick (ovo nije facebook) i bilo kakva prica, a “uclanjenje” je besplatno i nema godisnje clanarine :thumleft:,
    mislim da ne postoji razlog zbog kojega nebiste trebali ostaviti koju poruku.
    Prodajete stari yugo? Trazite partnera za tecaj cha-cha-cha? ili pak zelite izloziti neke svoje stavove…ovaj forum sve guta.
    Jasno, pod uvjetom da se pristojno ponasamo i ugodno druzimo :bounce:
    Dobrodosli! :cheers:

Imagen de perfil de fagusto79
    fagusto79
    Participante

Ciao Mario, vidim nitko ti ne pise pa da ti se javim. Ja trenutno zivim u Alicante…mada sam do nedavno bila u Malagi…e da sam prije naisla na ovaj foro.
    U 7-om mjesecu idem u Hr do 9-og mjeseca…jedva cekam, nisam bila 2 godine pa sam se pozelila.
    Nudis interesantne informacije nadam se da ces imati puno posjeta…
    Bok i cujemo se.

admin
    Participante

Pozdrav fagusto..
    Hvala na “postanju”
    Eto…za sada nas je, prema podacima s kojima raspolaze “www.sobrecroacia.com” :scratch: : , dvoje sa hrvatskom putovnicom
    koji zive u Spanjolskoj 😉 :thumleft: …
    Nadam se da ce tvoj post “probiti led” pa se mozda javi jos koji hrvat/ica sa prebivalistem u Spanjolskoj.
    Sramezljiv smo mi neki narod 🙄
    Kakvo je more u Alicante-u?..Jel’ bolje od nasega?
    Ma nije…
    Ja ovo ljeto nemogu u Hr…obaveze…ali za Bozic…sigurno..
    Lijep pozdrav!!!

Imagen de perfil de fagusto79
    fagusto79
    Participante

ma kakvo more u Alicanteu…… 12 godina sam ovdje i mozda sam se svega 20 puta okupala hahahaah…ali kad sam doma iskoristim pa se isplivam hahahha.
    Nadam se da ce jos netko vidjeti ovaj foro, znam jedno 10-tak hrvata sto zive ovdje ali ocigledno nisu na internetu po citave dane kao ja 😀 .
    Ok pozdrav i cekamo da nam se jos netko pridruzi!!!

Imagen de perfil de adrian89
    adrian89
    Participante

Pozdrav desde barcelona

govorim malo hrvatski , izvinite

croacia es una tierra fantástica , aunque un idioma demasiado complicado para mi.

quisiera dar la bienvenida a todos los que estén interesados en este chat, sean del país que sean.

larga vida a croacia !

y bienvenidos aquellos de la tierra croata que han dejado su patria para encontrar una vida mejor

Imagen de perfil de mirjana
    mirjana
    Participante

Ovde u i oko Barcelone nas ima 50-tak, prema zadnjim mailovima koje dobivamo od konzulata ….
    I ova stranica je super … svake godine kolegama sa posla moram izmisljat rute po Hrvatskoj, sad cu im poslat link na ovu stranicu …
    Samo sta su svi malo preoptereceni da u 8 dana vide 80000 kilometara i nema sanse da ih nagovoris da u neko misto ostanu vise od dva dana i gustaju na nasim plazama. Koji stres.
    Ajde bravo za ovu stranicu i samo naprid.

admin
    Participante

@mirjana wrote:

Ovde u i oko Barcelone nas ima 50-tak, prema zadnjim mailovima koje dobivamo od konzulata ….
    I ova stranica je super … svake godine kolegama sa posla moram izmisljat rute po Hrvatskoj, sad cu im poslat link na ovu stranicu …
    Samo sta su svi malo preoptereceni da u 8 dana vide 80000 kilometara i nema sanse da ih nagovoris da u neko misto ostanu vise od dva dana i gustaju na nasim plazama. Koji stres.
    Ajde bravo za ovu stranicu i samo naprid.

Pozdrav Mirjana…
    Hvala sto si se javila i hvala na odgovorima publiciranim na forumu :thumleft:
    Istina, tesko je sa spanjocima…organiziraju si putovanja prema formuli sto manje dana, to vise prijedjenih kilometara i posjecenih mjesta.
    Kao da pustis djete u ogroman ducan s igrackama i das mu 15 minuta da si uzme sta god zeli…pa onda trci gore dole i na kraju izadje bez icega…
    I nema sanse da im se predlozi nesto manje stresno i opustajuce…
    Neznam kako rijesavaju problem kada putuju u Kinu… 😯
    Eto, trenutacno nas je u Spanjolskoj (prema statistikama sobrecroacia.com 😉 ) troje :scratch:
    Prema podacima hrvatske ambasade u Madridu, u Spanjolskoj zivi oko 3000 hrvata….
    Znaci, na forumu nedostaje jos 2997 hrvata kako bi se statistike poklopile 🙄
    Kako je u Barceloni?….Jel’ imaju bolje more?

Imagen de perfil de mirjana
    mirjana
    Participante

E ovde more nije lose … Mora se ic nekih 100-tinjak km sjevernije na Costa Bravu i onda obala dosta slici nasoj (nema pijeska, more je bistro i mozes vidit borove na plazi). A bolje ista nego nista. Bar dok ne odemo na nase more.
    Ajde sretno ti sa ovom web stranicom. Uputit cu ostale na ovaj link.

admin
    Participante

Hvala 😉

Imagen de perfil de Emanuella
    Emanuella
    Participante

Pozdrav svima desde Madrid! 8)

Ema.

admin
    Participante

Bok Ema
    Hvala na postu….eto…vec nas je, “zvanicno”, cetvoro u spanjolskoj 😉
    Kako je u Madridu?….Sunce przi?
    Nedostaju mi Madridski tapasi i caña “bien tirada”….u Marbelli…toga nema 😥

Imagen de perfil de kiko123
    kiko123
    Participante

pozdrav iz Madrida,

Kiko

admin
    Participante

Pozdrav Kiko… :salut:
    Hvala na postu..vec nas je petoro 😉

Imagen de perfil de kiko123
    kiko123
    Participante

HAHA nema na cemu Mario!

Imagen de perfil de Emanuella
    Emanuella
    Participante

@admin wrote:

Bok Ema
    Hvala na postu….eto…vec nas je, “zvanicno”, cetvoro u spanjolskoj 😉
    Kako je u Madridu?….Sunce przi?
    Nedostaju mi Madridski tapasi i caña “bien tirada”….u Marbelli…toga nema 😥

Hvala, hvala na takom dobrom doceku 😀 😀 …drago mi je da ste tako ljubazni, pa niste se pokvarili u Spanjolskoj 😛 😆 😆 … 😆 …
    Ah, za sunce ne pitaj, mraci mi se pred ocima 🙄 …

Srdacan Pozdrav!

((( Svaka cast za web, 5* 😉 )))

Ema.

alquiler de coche en croacia
Viendo 15 publicaciones - del 1 al 15 (de un total de 161)

Debes estar registrado para responder a este debate.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies