Hrvati u Madridu

Este debate contiene 43 respuestas, tiene 19 mensajes y lo actualizó  sherbet_head hace 2 años, 1 mes.

Viendo 14 publicaciones - del 31 al 44 (de un total de 44)
  • Autor
    Publicaciones

Hrvat s Kanara
    Participante

Bok Marko!

Zovem se Daniel i studiram u Madridu. Sto se tice dobivanja NIE-a nazalost nema drugog nacina nego cekanje za “cita previa” (birokracija je takva u Spanjolskoj). Ali sto se tice cuge u Madridu ja sam za! Inace, ja sam rodjen ovdje u Spanjolskoj (na Kanarima doduse) ali su mi oba roditelja Hrvati. Ako si zainteresiran samo javi! Zivim malo izvan samoga grada ali transport nije nikakav problem

Anónimo

Dobrodosli na forum !!!
    Ponudu za posao i NIE nije bas lako dobiti i treba imati puuunoooo strpljenja…
    Ja cu mozda u studenom do Madrida na utakmicu pa mozemo na pice…
    Do tada bi mogli pronaci neku “bazu” u Madridu gdje bi se mogli okupljati jer, koliko vidim iz postova,
    svi bi na pice…ali nikad’ se nista ne organizira…
    Pozdrav
    Mario

Hrvat s Kanara
    Participante

Ok, ja sam za. Koja bi nam bila baza? Jer ja sam ovdje tek dva tjedna, pa ne poznajem jos sve dobro…

Anónimo

Problem je u tome sto ljudi dodju na forum izloze svoje ideje i prijedloge i odu 😕
    Tako da Vas je tesko sve “skupiti”….
    Meni su najbolja bila pojedina mjesta u centru grada s besplatnim tapasima i cañom…ali to je uvijek krcato….
    Nadam se da cete smisliti nesto do 11-og mjeseca :-s
    Ako ce netko u medjuvremenu do Andaluzije…neka mi se javi pa da popijemo koju 😉
    pozdrav

Gasparo84
    Participante

Bok svima

ja sam stigao prekjucer u Madrid na 6 mjeseci i volio bih srest nase ljude na pice.

tko ima volju nek mi se javi mailom na

gaspar.filip@googlemail.com

pa cemo se dogovoriti

srdacan pozdrav

Anónimo

Pozdrav Filipu i ostalim forumasima
    Stizu mi prijatelji iz zg u Madrid pa cu biti tamo od 20-og do 27.11
    Mozemo se skupiti jedan dan negdje u centru. Tapas barovi El Tigre ili El Pezcador u
    calle Infantas su ok mjesta za cañu y tapase.
    Ima zainteresiranih?
    Mario

timea
    Miembro

Bok forumaši,

evo nakon korisnih informacija objavljenih na ovom forumu, najprije zahvala i svima lijep pozdrav. Stižem i ja ovaj mjesec u Madrid 🙂
    Datum još ne znam, ali vrlo vrlo brzo…Ono što me u ovom trenutku najviše zanima jest: da li da moje diplome (iz Hrvatske) nostrificiram ovdje u Zagrebu ili da sve to obavim u Madridu? Kakva su vaša iskustva???

Lijep pozdrav svima!
    Timea :-ss

Anónimo

Bok Timea
    U Zagrebu….sto prije pokrenes proces nostrifikacije…to bolje 😉
    pozdrav

Filippppp
    Participante

ljudi ima nas preko erasmusa 15ak bio je neki dan boteljon kod nas bilo nas je 7 imamo grupu na fejsu dodajte me pa cemo se dogovorit mozda opet neki boteljon padne
    Filip Kernc
    tu smo do veljače onda chaos
    pozz

Anónimo

Ovo za fejs grupu si odlicno objasnio 😉

SabVito
    Participante

Ljudiii, evo i mene u Madridu (od kraja 9.mj.), zbog diplomskog sam bila izolirana od svijeta, ali sad se zelim malo pokrenuti i pronaci par nasih ljudi cisto da ne zaboravim odakle sam dosla i da imam vezu da mi netko donese cokolino ili vegetu iz Hrvatske, ako mi ponestane 😀
    nisam shvatila jeste li nesto dogovorili za neki sastanak/sastanke, pa evo moj mail/fejs svitolic@gmail.com pa se javite 🙂

Poz
    Sabina

Bok ljudi,

Dolazim u Madrid na razmjenu na 6 mjeseci.

Vidjela sam prijašnje postove, ali mene zanima ako ima koja trgovina tipa DM, jer mi se neda bespotrebno tegliti kozmetiku..

🙂

Anónimo

Mislim da, jos uvijek, u spanjolskoj nema DM ducana. Trazi “Juteco” ducane (malo ih je) ili jos bolje “El corte ingles” :ymhug:

sherbet_head
    Participante

Vau, zadnji odgovor na temu je bio prije više od 2 godine, al evo da se i ja javim. 🙂 Tu sam na studentskoj razmjeni do kraja siječnja pa ako se bude planiralo nekakvo druženje, da se zna da ima zainteresiranih.

alquiler de coche en croacia
Viendo 14 publicaciones - del 31 al 44 (de un total de 44)

Debes estar registrado para responder a este debate.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies